Kanada (Canada) - Extra Provincial Corporation/Ostatní jurisdikce

Kanada je země s relativně rigidního systému zdanění. Obyčejné kanadské společnosti platit daň ze všech svých příjmů bez ohledu na to, kde jsou přijímány a - následně - mají vlastnosti, které jim umožňují odkazovat na osvobozeny od daně nebo na volném moři.
Vzhledem k výše uvedené body, Kanada mezi podnikateli a oficiálních institucí má pevně zakotven obraz země se standardním systému zdanění. Proto každý podnik, která byla založena v Kanadě je velmi prestižní a v žádném případě nese stigma "'' osvobozené od daně osoby.

Ve stejné době, kanadská legislativa skutečně možné vytvořit Subjekt osvobozený od daně v této zemi. Místní právní předpisy některých provinciích vám umožní registrovat podle kanadského pravomoci z jiných společností, včetně osvobozených od daně, země. Takto vytvořené v Kanadě struktury se nazývají "Extra-Provincial Corporation", nebo redukce - EPC. Pokud EPC nemá zdroj příjmů v Kanadě, a v případě, že vedení a řízení EPC je z Kanady, EPC pracuje v režimu nezdaněné. V souladu s tím, začlenění evropské soukromé společnosti v Kanadě, ve skutečnosti znamená okamžité začlenění dvou struktur: mateřské společnosti (obvykle z klasické daně osvobozené pravomoci), a současně s EPC v Kanadě.