Gibraltar (Gibraltar) - NRC/Ostatní jurisdikce

Státní Gibraltar, který se nachází na jihu Pyrenejského poloostrova na hranici se Španělskem, je závislá území Spojeného království. Vzhledem k zeměpisné poloze Gibraltaru - jednoho z nejdůležitějších strategických bodů pro sledování výstupu od Středozemního moře a jeho přístupy ze strany Atlantiku. To je - samosprávným územím, která má svou vlastní ústavu, ale obrana a zahraniční politika Gibraltar řídí její metropole - Spojené království.Oficiální Hlava příslušnosti je královna Velké Británie, která se v Gibraltaru je generální guvernér.

Poté, co v roce 1999, byla zrušena nulové zdanění nerezidentů irských společností, Gibraltar zůstal prakticky jediný pravomoc v Evropě, poskytující komplexní služby pro registraci klasické offshore společnosti.

Gibraltar nabízí možnost několika typů společností - soukromé společnosti, oprávněné společnosti, LimitedPartnership, osvobozené od daně soukromá společnost, společnost-nerezident et al, v tomto případě je to Non-Resident Company je nejčastěji používaným nástrojem v podnikové praxi.